Kontaktpersoner

Salg og marked

Stian Løken Blom

Konserndirektør Salg og Marked
+47 901 65 519 stian@toma.no

Markus Horn Elieson

Salgssjef
+47 958 40 447 markus.horn.elieson@toma.no

Thea Anette Libæk

Markedskonsulent
+ 47 975 99 142 thea.anette.libaek@toma.no

Leif Høili

Salgssjef Eiendomsdrift & Vakthold
+47 483 84 954 Leif.Hoili@toma.no

Sindre Berstad

Salgs - og markedsansvarlig Østlandske Bedriftsservice
+47 454 23 355 sindre.berstad@toma.no

Lise Lotte Alfheim

Salgssjef Vestlandet
+47 901 72 657 lise.lotte.alfheim@toma.no

Eskil Henriksen

Salgssjef Midt- og Nord Norge
+47 934 28 841 eskil.henriksen@toma.no

Ole Petter Nordsveen

Salgssjef Innlandet
+47 405 56 115 ole.petter.nordsveen@toma.no

Guri Steiestøl

Salgskonsulent Vestlandet
+47 404 50 043 guri.steiestol@toma.no

Steffen Finstad

Salgskonsulent Renhold Østlandet
+47 403 92 860 steffen.finstad@toma.no

Ines Protrka

Salgsassistent
+47 954 55 739 ines.protrka@toma.no

Gunnar Harris-Christensen

Leder Kommersiell Forretningsutvikling
+47 970 45 462 ghc@toma.no

Espen Hansen

Forretningsutvikler & Bærekraftsansvarlig
+47 954 17 993 espen.hansen@toma.no

Oversikt over våre lokalkontorer

 

KONTAKTSKJEMA

Kontaktskjema på web

OBS: For jobbsøknader, se vår side for Jobb & Karriere

Du kan når som helst endre dine preferanser for kommunikasjon. Mer info i vår personvernerklæring.