Kontaktpersoner

Salg og marked

Chris Larsen

Salgsdirektør
+47 951 78 961 chris.larsen@toma.no

Lise Lotte Alfheim

Salgssjef Vestlandet
+47 901 72 657 lise.lotte.alfheim@toma.no

Eskil Henriksen

Salgssjef Midt- og Nord-Norge
+47 934 28 841 eskil.henriksen@toma.no

Majda Ueland

Salgskonsulent Rogaland
+47 995 21 288 majda.ueland@toma.no

Ole Petter Nordsveen

Salgssjef Innlandet
+47 405 56 115 ole.petter.nordsveen@toma.no

INES PROTRKA

Salgsansvarlig | Hvass
+47 954 55 739 ines.protrka@toma.no

Simon Nachtigall

Salgskonsulent Rogaland
+47 940 22 777 simon.nachtigall@toma.no

Kristina Rutledal

Salgsansvarlig Bergen
+47 924 63 088 kristina.anthun.rutledal@toma.no

Tobias Barhaugen

Salgskonsulent østlandet
+47 951 50 161 tobias.barhaugen@toma.no

Adelaine Cromarty

Key Account Manager
+47 455 02 725 adelaine.cromarty@toma.no

Stig Karlsen

Salgskonsulent østlandet
+47 918 75 656 stig.karlsen@toma.no

Øyvind Blindheim

Salgssjef
+47 400 10 033 oyvind.blindheim@toma.no

Martin Hangaard

Salg Eiendomsdrift
+47 478 60 264 martin.hangaard@toma.no

Catharina Einvik

Salg Borettslag
+47 948 14 001 catharina.einvik@toma.no

Leif Høili

KOMMERSIELL DIREKTØR | TOMA CAMPS
+47 483 84 954 lh@toma.no

Gunnar Harris-Christensen

Direktør Kommersiell Forretningsutvikling
+47 970 45 462 ghc@toma.no

Hugo Andrieux Korsmo

Kommersiell Forretningsutvikler
+47 984 15 493 hugo.korsmo@toma.no

Håvard Heggen

Kommersiell Forretningsutvikler
+47 921 37 072 havard.heggen@toma.no

Jostein Granås

Markeds- og kommunikasjonsansvarlig
+47 404 77 081 jostein.granas@toma.no

Øystein Berntsen

Head of Sustainability
+47 982 89 709 oystein.berntsen@toma.no

 

 

 

KONTAKTSKJEMA

OBS: For jobbsøknader, se vår side for Jobb & Karriere og for alle
faktureringsspørsmål vennligst bruk regnskap@toma.no
for all andre henvendelser bruk firmapost@toma.no

Skjemaet nedenfor er kun for salgshenvendelser

 

 

Oversikt over våre lokalkontorer