Tore Monsen

Konsernsjef
tore@toma.no

Rune Monsen

Adm. Direktør Toma Facility Norge
rune.monsen@toma.no

Frode Monsen

Konserndirektør Finans & Økonomi
Frode.monsen@toma.no

Stian Løken Blom

Konserndirektør Salg og Marked
Stian@toma.no

Georg Eikeland Schanche

Konserndirektør Forretningsutvikling & Digitalisering
georg.schanche@toma.no

Christer Gavelli

Konserndirektør FM og Mat & Drikke
christer.gavelli@toma.no

Arne Rud

Konserndirektør Eiendomsdrift
arne.rud@toma.no

Roar Hall

Konserndirektør Renhold
roar.hall@toma.no